Існує розвинена універсальна галузь знання, яку я гаряче люблю. Вона відноситься до специфічній сфері діяльності і, напевно, зовсім не замислювалася, як універсальна. Але в ній формалізовані універсальні істини. Якщо читати між рядків, то через одну написана геніально-просте рішення не тривіальних завдань. Досить замінити слово «пілот» словом «менеджер», або «альпініст», або «лижник-фрирайдер».

Ця універсальна галузь знань — цивільна авіація, а збірник геніально простих рішень для складних процесів називається Crew Resource Management (CRM). Це менеджмент ресурсів екіпажу, людських, тобто. Наведено рекомендації щодо взаємодії першого і другого пілота (pilot flying, pilot monitoring). Суть CRM зводиться до мінімізації людського фактору: обидва пілоти повинні/можуть летіти разом в перший раз, але працювати, як злагоджена команда, перехресно контролюючи дії (подвійна перевірка). Це правильно і нормально в цивільній авіації. Процедури, чорт візьми, геніальні до такої міри, що трапляються пропозиції, де заміна «перший пілот» на «перший у зв’язці» не поміняє цінного сенсу.

Відео зльоту і посадки звичайного рейсу, що ілюструє те, як завантажені роботою обидва пілоти навіть коли все йде нормально. Капітан — пілот-інструктор Денис Окань (в літаках капітан сидить зліва), рекомендую почитати його блог і звернути увагу на пости з проблем взаємодії в екіпажі.

Збірник статей з безпеки польотів Дениса Оканя — в його пості тут. Ще одна відмінна перекладна стаття (pdf) — дзеркальне відображення статті Янчевського «Чому ми потрапляємо в аварії» з тією різницею, що процес «подумати» в авіації систематизовано та формалізовано.