Одинарний булінь багато десятиліть використовувався спочатку як зв’язковий вузол, потім як ввязочный для грудної обв’язки, потім ввязочный для альтанки. Я не дуже замислювався, навіщо він потрібен і чому майже всі вплутуються зустрічної вісімкою в альтанку поки не прочитав добру книгу. Зустрічна вісімка не просто так ввійшла в наше життя.

Результат тесту вузлів на поперечне навантаження

Одинарний булінь без контрольного вузла розв’язується при поперечної навантаженні близько 150 кг (1.5 kN). Відсутність численних аварій пов’язано тільки з тим, що поперечна навантаження булиня виступає рідко. Але можлива і аварії траплялися. У Німеччині ця проблема була широко обговорена в кінці 60-х років.

Як же вбитися з допомогою булиня? 🙂 Просто: зв’язати їм петлю станції або страхувальну петлю, сблокировать їм грудну обв’язку і альтанку, вплутатися їм в альтанку і пристебнути в утворену петлю страхувальне і будь-які інші дії, які завантажать вузол за петлю.

Наочне відео:

Provdragning av knutar from Robo on Vimeo.

Цього недоліку позбавлений подвійний булінь. Цей сайт хороший і безпечний. Тест показав, що «гарна вісімка» страждає тією ж хворобою, що й одинарний булінь без контрольного вузла.

Проблема є і з стрічковим вузлом (зустрічний провідник).