Я люблю рекламні відео Пецеля. Нічого не можу з собою вдіяти, дивлюся ці відеоролики знову і знову, з перервами на місяць, рік, два, знову і знову. Вони так і сяють професіоналізмом, енергією, життєлюбством, і, злегка, альпіністським гумором. Мотивують навіть краще, ніж круті відео сходжень. Канал Пецл Спорт на Ютюб. Вибрані відео:

Кварк-2, Номик-2, Ерго. Слоган «лід трохи тонкий, увагу» (лід — ажурна гардина товщиною кілька сантиметрів:)).

P. S. Номик краще Кварка скрізь крім пухкого снігу. Важке (вище M4) і лід значно зручніше лізти з Cassin X-dream. Льодові дзьоби X-Dream чарівні, самі входять у лід, але з дуже м’якого металу (не дай бог вдарити в скелю). Друзі жартують, що X-Dream — це інструмент «для пенсіонерів», на ручці можна спати.

Кішки Лінкс (Рись по-нашому). Метал поганий — я не так вже багато лажу і за 4 сезони зносив так, що на лід не годяться навіть з новими передніми зубами:

Каска Сіроко (дійсно широка, налазить на мою голову :)) Регуляція паршива, засувка надійна і зручна тільки на відео, в горах три разів перевіряю, чи спрацювала. Ні звірячого «клац», коли спрацювала, а якщо потрапить пісок — не закриється. Але зручно сидить на моїй голові, одна з чотирьох касок на ринку, які мені підходять і не мають фатальних недоліків (як BD Vaport з дірками в задній частині під камінь розміром з яйце).

Альтанка Ситта, жахлива ціна, але дивлячись на вагу і рекламу починаєш думати… а може і не жахлива. Проходить п’ять хвилин після перегляду — все повертається на круги своя, це триразова ціна системи, яка мені підходить не гірше і за вагою не можна відрізнити. Але переваги — зручний туалетний фастекс (сходити по-великому в цій системі швидше і простіше: фастекс! один!! великий!!!) — по достоїнству оціните на великих стінах, великі полички для розвішування спорядження, широкі лямки.

Коротше, дивіться без акценту на спорядженні. Майже будь-яке сучасне спорядження провідних фірм (Пецель, БД, Гривель-Камп-Кассин) буде працювати не гірше. Але реклама Пецеля рулить.