Кхм… Гугл розгубився

Беррі добре сидить у коробці від Фантомів

Дивлячись на це неподобство (більше фотографій в статті), я перейнявся модифікацією кішок, щоб вони мене в комплекті з G5 не вбили на який-небудь гарної вертикальній мотузці. Кілька років тому Ден Барнс якісно висвітлив цю проблему. А ось приклад із серії «легко відбувся«.

Паралельно вирішив придивитися до іншим кішкам. Перегнути сталевий прут з однієї форми на іншу з хорошою точністю не так-то просто.

Приміряв Edelrid Beast. Сидять не чарівно, але задовільно. До кішок є питання: на передній частині платформи не закриті антиподлипом кріплення зубів. Це гарантує звірячий подлип при близьконульових температурах, що буде особливо небезпечно влітку на спуску з маршрутів у високих горах.

Посадка передній скоби і сталевий хомут вселяють довіру.

Одноклубник презентував мені передні кріплення від Grivel G12. Спочатку вони непогано підходять за формою.

Але заширокі для цього ранта. Це не біда.

Скоба округлої форми легко підгинається без допомоги інструментів. Трохи силового чаклунства і готово.

Скоба надійно впирається в рант по всій його довжині.

Надега. Тепер можна не бояться, що відваляться. Залишилося подовжити зуб (зараз у першій дірці) і заточити до наступного маршруту.

Однак, мене трохи бентежить пружина в скобі — при ударі в лід вона… так, пружинить 🙂

Фрагмент звідси, в сповільненій зйомці на 55-й секунді добре видно

Petzl Lynx ідеально підходять по довжині до більшості черевик, тому що в з’єднує планці багато дірок з малим інтервалом.

Таке враження, що у Гривеля з Ла Спортивної таємну угоду про правильній посадці кішок. Хот я не впевнений, що радів би передній скобі без хомута на такому короткому ранті.