Веселий пост.

Недавно піддався впливу друзів і купив чергове краще термобілизна. Однак, воно дійсно виявилося для моїх цілей кращим. Термобілизна зроблено з поліпропіленової сітки ниток складного плетіння — рихлі, об’ємні, многопрядные, ворсисті. Чому потрібно було «піддаватися», якщо воно краще? Як випливає з назва — воно огидно… виглядає. Показатися на людях, як в Смартвуле, не можна. У дзеркалі терпимо виглядає тільки на супер-атлетичної фігури без грама зайвої ваги, в інших випадках, м’яко кажучи, в дзеркало краще не дивитися 😀

Скітур в долині Горичкової

Термобілизна — Брынье (наголос на останній склад), серія Супер Термо. Найкраще підходить для зимових видів спорту (скітури, альпінізм, гірський біг взимку/снегоступпниг), бігу та велосипеду в холодну погоду і т. п. тобто для високої аеробного навантаження, рваного темпу і низьких температур, швидко мінливих умов. Я використовував термофутболку для льодолазіння, міксту, бігу та велосипеду в місті, альпінізму взимку від -20 до +5 градусів. Воно скрізь проявило себе чудово!

Моя версія — з погонами під лямки рюкзака, щоб уникнути натирання на сходженні. Є без погонів

В серії є футболки з коротким рукавом, штани, штани 3/4, труси і комбінезон. Виробник каже, що це термобілизна для руху/активного руху при температурах від -30 до +20. Я б сказав, що до +10..+15, дуже тепле і… в ньому буде страшно показатися на людях. Як тільки побачите себе у дзеркалі — зрозумієте 🙂 тобто зверху щось буде одягнене.

Кунсткамера сміливих людей: приклад. На дівчатах виглядає пікантно. Якщо в такому в їдальню в притулку вийти, то все запізняться з виходом на маршрути. Реклама Брынье 60-х років — провокаційна.

Що ж в ньому хорошого:

  • Тепле, майже не намокає і миттєво сохне, не натирає. Забезпечує комфорт в самих складних умовах: поперемінне лазіння при -20, підхід з рюкзаком під маршрут в снігу по пояс, скітур з виходом на продувається гребінь (із зупинкою для спуску), скітур під крижаним дощем.

Що не подобається:

  • Заванивается за 2 дні. Зовнішній вигляд — увійдеш розпалений після маршруту в їдальню притулку, в тонкій флиске жарко а до термобілизни не дуже-то роздягнешся.

Мені є з чим порівнювати, носив близько 10 футболок з різного матеріалу в різних умовах. Це працює краще за всіх, я буду ходити в горах тільки в ньому при температурах нижче +5..+7. Якщо температура вище, то потрібна можливість ходити в термобілизні, як верхній одяг — з цим не захочеться 🙂

Цікаво, що «з сітки» не означає що буде працювати так само добре, як дороге. Знайомий купив у Декатлоне термобілизна із сітки в 3 рази дешевше Брынье, а воно не працює! Можливо, це пов’язано зі структурою нитки (товщина волокон, властивості сировини), а може там менше гідрофобний матеріал, ніж поліпропілен. Я хочу купити ці жахливі сіткові штани, труси і шкарпетки 🙂