На драйтуловом полігоні помітив забавні сапи. Білим по чорному на них було написано, що не для альпінізму 🙂

Бур’ян полоти

Вигляд цілком:

Вигляд цілком. Якийсь старий Edelrid

Придбав кілька вміру непотрібних залізяк — кішки для тренувань і гак для страховки там, де нічого іншого не підійде (крім льодових інструментів). Гак Рекс кілька перевершив мої очікування і за розміром, і за товщиною і вагою. Якщо приробити ручку, то вийде льодовий інструмент, а можна і так. Повинен був бути для льоду в перемішку з камінням, 138 р. Здоровий, напевно в траві теж буде тримати. Раз візьму на відповідний маршрут, а там видно буде що та як. Зізнаюся, жодного разу не бачив, щоб їх використовували.

Рекс — різновид Бульдогів :D, виготовлення Жешовской Кузні Снаряги

Квітень 2018

Використовував гак на декількох довгих микстовых маршрутах. Враження дуже хороші: страхувався на тонкому льоду поверх конгломератного схилу, в мерзлому грунті (замість традиційно використовуваних у таких випадках в Татрах морквин), як скельний, у розбитих тріщинах із землею. Виявився самим універсальним елементом страховки в зимових Татрах. Роздумую про купівлю другого — дуже сподобався.

Кішки для кошкоботов — для драйтуловых тренувань. Лазити стелі в гірських черевиках і кішок — стомлююче заняття. Можна прикрутити до модним спортивним черевикам, а можна — до модних черевиків для бігових лиж 🙂

Кішки під кошкоботы, виготовлення Жешовской Кузні Снаряги