А може і не проміжний — хто його знає 🙂

Оновлення, Серпень 2018

Все-таки — не водостійка 🙂 Через годину-дві дощу вона покривається тонким шаром води всередині і ти її починаєш збирати на себе і спальник. Так що — для висоти і зими, або миритися з ризиком і приймати заходи (синтетичний спальник).

Оновлення, Березень 2018

Провели в ній кілька ночей взимку набагато н при -10. Залишився дуже задоволений: паморозі на стінках мінімум. Краще спати головами в полтивоположную бік — більше місця в плечах і краще розподіляється вологість = менше конденсату.

Оновлення, серпень 2017

Ми пережили в наметі кілька міцних і довгих злив. Низька водостійкість намету дещо перебільшена. Намет не тече (шви проклеїв). Звідки-то трохи летіли бризки, після тривалої зливи стінки всередині були вологі — може від ударів крапель. Довжини та кишень гостро не вистачає для проживання, але як штурмова — нормально. Я б волів, щоб вона була на 20 см довший.

Намет на льодовику в короткому проміжку між зливами

===

Роки три я збирався купити штурмову намет, але якось все не виходило. Думав вголос про легкому альпіністському спорядженні, про комфорт у великих горах і про штурмової наметі зокрема. Купити ідеальну не вийшло-не вийшло (Rab Latok, Сівера Азъ Одріна або Одріна Про). Вирішив пожертвувати довжиною і водостійкістю (шанс підмокнути до 4 тис метрів влітку).

Блек Даймонд Фестлайт — Black Diamond Firstlight

У плюсі — вага, ціна, компактність. У мінусі — довжина і якість мембрани. Вага в описі чесний.

  • Намет — 893 р
  • Каркас — 380 г
  • Мотузочка — 62 г
  • Чохол намети — 24 м
  • Кілочки — 77
  • Чохол каркаса — 15 г
  • Є ще набір для ізоляції швів, з собою брати не треба (як і кілочки).

Мінімальний вага чесний: намет і каркас без чохлів — 1273 р. Дно тонке, щоб ставити на каменях потрібен футпринт (ще ~150 г), мотузочки для розтяжки намети там, де вона потрібна швидше потрібні, ніж ні. Робочий вага в горах — 1500 м (з розтяжками, але без футпринта і кілочків).

Поставив вдома перевірити. Зроблена акуратно. Є повнорозмірна москітна сітка на вході (на фото намет без сітки). Мені здається, це швидше, щоб сніг не залітав. Висота відмінна — двоє можуть сидіти не будучи скорченими і залишиться місце для пальника посередині. Виміряв довжину і ширину житлового простору. Ширина — чесна (123 см), як отримати 208 см довжини незрозуміло, як ні виміряй, виходить рівно 200 див. Коротковато, впираюся в ній головою і ногами в стінки навіть без спальника.

Залишилося дочекатися нормальних умов у горах і вперед.

P. S. протестував взимку. Все ОК. Ну, при температурі температура конденсат є, але жити можна, якщо спальник не пуховий. Ставиться — чарівно — сідаєш всередину, збираєш дуги, заправляєш на направляючі і готово, хвилина справи.