Легка, надійна і дешева пляшка для окропу. Є два пункти з трьох.

Втім, легкий і надійний з дорогих теж не знайти.

Довгий час мене мало цікавило таке питання. Влітку завжди вистачає пластикової ПЕТ пляшки — легко, дешево і мити не треба (правда, не дуже здорово). Взимку, поки ходиш пішки, 0.75-1.0 л термоса на день вистачає. Але коли підходиш по засніженій морені і лізеш по стіні, то потієш сильніше і потрібно пити більше.

Ескіз з патенту на термос

Експериментальним шляхом з’ясував, що мені на полнодневний (від світанку і трохи після заходу сонця) маршрут в горах потрібно брати 0.75 л термос і 0.75 л пластикову пляшку. В термос заливаєш чай і він довго холоне, у пляшку заливаєш окропом і він швидко холоне. Вода з пляшки випивається на підході і перших мотузках, поки тепла.

З термосом проблем не було: китайські з нержавійки — дешево і сердито, дорогі з титану — рідкісний звір, дуже дорого, але все інше ідеально і це назавжди.

Якщо термос — надто важко, а температури близько нуля, може підійти проміжний варіант: алюмінієва пляшка з вбудованою ізоляційної пінкою — відносно дорого. Алюмінієва пляшка, обмотана будівельним утеплювачем і скотчем — дешево. Вода в таких ізольованих пляшках остигає за пару годин при нулі градусів.

А ось з пляшкою для окропу весь час проблема. Алюмінієві важкуваті, обпалюють і швидко остигають. Велосипедні не тримають температуру, сильно деформуються і смердять. Примірявся до Нагленовым твердим пляшках з широким горлом.

Все добре, але важка і не дешева. Це поєднання мені не подобається в горах. Є важкі і найдешевші з іншого матеріалу (Karrimor робить), але все одно важко і пити з такої пляшки дуже незручно.

Паралельно дивився на м’які легкі, але теж дорогі пляшки. Тут все ок, але горлечко як у пачки кетчупу. Безнадія — окріп туди не заллєш. А топити на пальнику і заливати з казанка — взагалі пісня.

Безнадійна штука — ні воду залити з казанка, ні помити всередині

Безнадійну штуку спробував. Окріп не лив, але кришка відвалилася через два дні використання. Повернув в магазин по гарантії.

І ось, та-да-а-ам. Є, воно! Називається nalgene cantene. Якщо на ній не сидіти буде служити довго. Помірно широке горло з якого нормально пити, можна помити. Робочі температури від -29 до 104 градусів, тобто можна заморожувати і заливати окріп. Важить 60 г / 0.95 л. Коштує приблизно 12 євро. На американському сайті дані обсяги в унціях. 32, 48 і 96, відповідно, 0.95, 1.42 і 2.84 л.

«Ідеальна» для мене пляшка на підхід і перші мотузки: заливаєш окріп, п’єш на підході та в першій-другій мотузках. Порожня згортається в рулон, важить 60 г / 1 л.

А хто, може, придумав краще рішення? Яке, для якої температури, скільки важить?

Ідеальна пляшка — погана. Порвалася при першому використанні — розшарувалося дно. Так що тема знову відкрита.

Зараз використовую дві 500-мл пляшки з широким горлом. Вкладаю їх у запасні теплі лазательные рукавички, гумками для зап’ясть закріплюю горлечко. При -5 вода залишається теплою 4 години.