Ушба на спуску при першій спробі забрала каску. Якщо хто помітив, починаю я помаранчевої, а закінчую в червоній. Позичив у Мнсівців Помсті. Каску було пора змінювати за віком (7 років), і не дуже вона підходила до моєї голови, так що не шкода. Але тепер постало питання, що робити далі, тому що сумісність моєї голови з касками погана. Хочеться легкий, захищає від лобового удару і без пластикової шайби (регулювання) на відкритому потилиці.

До моєї голови підходять три каски з тих, що вдалося поміряти (два десятка моделей):

  • Petzl Alveo Vent (промальп, 340 г) — все ок, але коли на неї одягаєш капюшен, починає їздити по голові і дерти щось там всередині волосся. Немає захисту лоба від удару особою, неможливе кріплення для ліхтаря — два рази одягав, два рази довелося знімати з голови каску.
  • Grivel Salamander — 380 р. Немає вентиляції, бредка на вигляд і вага через край.
  • BD Vector — 230 г, відмінно сидить, дуже легка, АЛЕ… я не хочу каску з дірками на потилиці під камінь розміром з куряче яйце. Дивишся собі під ноги, бах…

Petzl Meteorы без шансів — це тільки на коліно натягнути можна, Sirocco бовтається на голові. Знову Elios не хочу — ріже вуха стропами.

Пластковые шкаралупи Mammut, Camp і BD не сидять. Салеву навіть не міряв — нехай у ліс йдуть зі своїми цінами.

Шукаю де поміряти Grivel Air Tech. Що ще можна знайти легкого на велику голову?

P. S.

Каска куплена.