Рекупераційних СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ.

1-30-2021
Рекупераційних СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ.

Для комфортного проживання в приміщенні необхідні грамотно змонтовані і розраховані системи опалення та вентиляції. Це можна назвати енергоефективністю. Хочу вам порадити рекуперационная система вентиляции за кращою ціною.

З кожним роком ціна тепло стає все вище, що підвищує актуальність виключення втрат тепла з будівель. І це було б набагато легше зробити, але і опалювальних приладів, камінів, газових плит, звичайно ж, людям необхідне свіже повітря. При цьому за нормами СНИП (СНиП 41-01-2003) на квадратний метр приміщення потрібно приблизно 3 м³ / год. Якщо взяти для прикладу площа сто квадратних метра, то кожну годину на неї має надходити триста кубів повітря. А тепер давайте згадаємо, які перепади температури бувають взимку. І чим більша різниця температур, тим більше потрібно енергії. Але вентиляція може бути і сберегающей тепло.

Рекуперація — обмін теплом виходить і вхідного повітря. Найбільш ефективний при хорошій герметизації будівлі, і вентиляції подається за спеціальними вентиляційних каналах. Правильно розрахована і змонтована система знижує витрати мінімум на шістдесят відсотків. Хоча їх установка обходиться дорожче звичайної системи вентилювання, але ми можемо отримати плюсом ще додаткові бонуси.

При рекупераційних системі не використовуються повітрозабірні грати і вентиляційні димоходи. Потрібна менша кількість енергоносіїв.

Однак є проблема. Багато, хто намагається сьогодні встановлювати такі вентиляції, не володіють необхідними знаннями. А відсутність гарантійних зобов’язань, зводять найчастіше всі достоїнства «нанівець».

При проектуванні рекупераційних вентиляції робиться розрахунок, який дозволяє підібрати підходяще вентиляційне обладнання. При цьому кожне приміщення обладнується не менше ніж одним вентиляційним каналом, до якого забезпечується легкий доступ.

При цьому вхідний отвір не може розташовуватися на одній стіні на відстані менше ніж вісім метрів, і на суміжних стінах ближче п’яти метрів. А так же не можна, використовувати труби для каналізації, так для їх виготовлення використовуються матеріали, що виділяють шкідливі речовини, адже вони будуть потрапляти з вентильованим повітрям в приміщення.

Напевно, немає сенсу перераховувати всі необхідні характеристики, так як виконувати цю роботу розумніше довірити професіоналам, а вони і так повинні знати всі необхідні вимоги.