Видалення фільтр сажі

6-26-2020

 

Потрібно розуміти, що всі перераховані фактори можуть бути присутні окремо і незакономерно, аж до відсутності будь-якого з них! Також хочемо порекомендувати вибрати удаление сажевого фильтра на сайті по найкращій ціні.

Так само потрібно врахувати, що мийка сажового фільтра часто не дає очікуваного результату і причина цього дуже сильно забитий фільтр сажі на більш ніж 70-80%. З цієї причини миття фільтру не дасть ніякого результату так як нагромаджена відкладення всередині сот дуже сильно запікаються і просто фізично не можуть бути вимиті без руйнування самого сажового фільтра. З цієї причини видалення сажового фільтру і його відключення є єдиним правильним рішенням або його заміна на новий. Склад і структура сажового фільтра нагадують звичайну кераміку схожу на бетон або щось на кшталт. Тобто, після певного моменту затурканості, сажовий фільтр починає просто сипатися і вже не підлягає відновленню. Мийка допомагає тільки в тих випадках, коли фільтр забитий не більше ніж на 50% і має 100% неушкоджену структуру, інакше він просто переламується, тріскається всередині і так само блокує вихлоп. Природно ніхто не буде мити фільтр сажі, коли він повністю працює, адже для цього іноді потрібно дуже трудомістка і акуратна робота, щоб його вирізати не пошкодивши і поставити назад, заварити потрібної технології і як Ви розумієте, зробити це буде дуже не просто і не дешево!

Відключення і видалення сажового фільтра проводитися програмно, вичитуючи вашу програму з ЕБУ, відключаючи в ній все, що пов’язано з системою DPF (сажовий фільтр). Дана процедура є насправді не простий і потребує серйозних знань в програмуванні, тому ми хочемо попередити, що просте видалення сажового фільтра ні до чого доброго не призведе.