Як продати каталізатор?

1-30-2021
Як продати каталізатор?

У сучасному світі питань екології приділяється велика увага. Одна з найбільш серйозних проблем 20-го століття є вихлопи від автомобілів та інших транспортних засобів. Одне з вирішення цього завдання є установка каталізатора з металу в авто, який допомагає очистити вихлопні гази від шкідливих речовин і домішок. Згодом цей пристрій засмічується і приходить в непридатність, тому багато автовласників банально викидають його. Хочу вам порадити скупка катализаторов цены за кращою ціною.


Чому не можна викидати каталізатор?
По-перше, він містить безліч шкідливих речовин і відноситься до 4 класу небезпеки, тому просто так викидати на смітник не можна. Каталізатор необхідно утилізувати належним чином.
По-друге, є безліч компаній, які здійснюють прийом каталізаторів за гроші. Так Так. Цей старий мотлох містить в собі безліч цінних елементів і металів, які можна добути за допомогою спеціального обладнання. Наприклад, каталізатор містить в собі паладій, платину і родій, які є рідкісними дорогоцінними металами і добре цінуються на ринку металів. Особливо багато цих цінностей в японських гібридних автомобілях. Для концерну Toyoya це навіть стало серйозним головним болем, так як клієнти компанії зіткнулися з масовим крадіжками каталізаторів зі своїх автомобілів.

 
Де можна здати каталізатор?
У Київі здати изживший свій термін каталізатор можна в компанії «catalizator». Дана компанія має відразу кілька переваг:
— виїзд на будинок до клієнта. Вам не доведеться тягнути важкий і брудний каталізатор в пункт прийому. Фахівці самі приїдуть до вас в потрібне місце, проведуть оцінку і викуплять.
— вигідні ціни на викуп. Залежно від стану каталізатора та його виробника можна отримати від 2 000 до 80 000 тисяч за кілограм! Зразкові ціни представлені на зображенні нижче.

Також ви можете скористатися спеціальним онлайн калькулятором, який розташований на сайті за посиланням вище. Важливо тільки розуміти, що калькулятор дає приблизну оцінку. Точну оцінку ви отримаєте після огляду каталізатора фахівцем компанії. Для того щоб викликати фахівця достатньо зателефонувати за контактним телефоном. Прийом каталізаторів здійснюється в будь-який зручний для клієнта час. Також компанія приймає каталізатори і з інших міст країни. Ви можете просто відправити їх поштою або будь-якої транспортної компанією.