Як вибрати фарбовані двері

6-26-2020

Якщо при виборі міжкімнатних дверей для квартири з дизайном і відтінком дверей все більш чи менш зрозуміло, то вибір різновидів дверей може увігнати в ступор.
Ми вирішили розкласти по поличках  та дуже коротко і влучно розповісти про те, які бувають міжкімнатні двері, чим вони відрізняються і як вибрати підходящу. Також хочемо вам порекомендувати крашенные двери  на сайті по найкращій ціні.

Глухі та неглухі двері

Почнемо з самого простого. Глухі двері не мають вставок з скла, шкіри, пластику та інших матеріалів, але можуть мати малюнок або декоративні елементи.
Звідси і йдуть абревіатури в каталогах виробників:

  • ДГ (ПГ) — двері глухі (полотно глухе)
  • ДО (З) — двері засклені (полотно засклене)

Якщо двері «глухі», це не означає, що вона володіє підвищеною шумоізоляцією, хоча і пропускає шум менше засклених дверей.

Види дверей по матеріалу виготовлення

Щитові двері

Основу таких дверей складає каркас з масиву сосни.
В якості внутрішнього наповнення можуть використовуватися:

  • МДФ
  • дерев’яні бруски
  • екструдований пінополістирол
  • ДСП
  • гофрокартон

Зовні такі двері найчастіше обшита панелями МДФ.
Щитові двері можуть сильно відрізнятися за якістю залежно від наповнювача. Двері із стільниковим наповненням (гофрокартон) — найчастіше найдешевший варіант, але не кращий за якістю.

Царгові двері

Найбільш популярні двері на даний момент. Ці двері поширеність отримали з-за гарного співвідношення ціни-якості. Практично у будь-якого великого виробника завжди є в наявності царгові двері будь-якого кольору та дизайну.
Полотно царгової двері представляє із себе дві вертикальні стійки з боків, які соедеинены між собою поперечними брусками — царгами. Між царгами часто роблять вставки зі скла, металу або пластику.

Фільончасті двері

Ці двері по конструкції дуже схожі на царговые двері. Різниця лише в тому, що крім царг в них використовують фільонки . Фільонки – це прямокутні вставки у каркасі дверного полотна. Фільонки бувають з масиву дерева або з комбінованих матеріалів. Комбінованим матеріалом називають масив сосни, МДФ.
Фільончасті двері так само, як і царговые, міцні і стійкі до деформації.

Масивні двері

Як зрозуміло з назви, такі двері цілком складаються із масиву дерева. Полотно може складатися з цілісного масиву дерева або бути склеєно зібрано з декількох шматків, царг і фільонок.
Традиційно вважають, що такі двері надійніше, якісніше і «на століття», але це вірно, тільки при дотриманні деяких умов. Міжкімнатні двері з масиву екологічні і мають хорошу шумо — і теплоізоляцією.
Слід пам’ятати, що масивні двері вимагають особливого догляду, чутливі до механічних пошкоджень та вологи. Такі двері треба оберігати від підвищеної вологості, щоб полотно не почало розширюватися і тріскатися.
По мірі зносу двері потрібно проводити реставрацію, повністю знімаючи старий лакофарбовий шар полотна і наносячи заново нове покриття. Петлі біля дверей повинні бути досить міцними, оскільки полотно з масиву важче інших полотен для міжкімнатних дверей. Найкраще хоча б раз на рік перевіряти їх стан, підкручувати й змащувати механізми.
Види дверей по матеріалу обробки