Як вибрати глушник для автомобіля?

6-3-2020

Глушник — основна частина вихлопної системи автомобіля. яка знижує вихлопної звук, і до його вибору слід відноситься ретельно. Сьогодні, в будь-якому спеціалізованому автомобільному магазині представлений найширший вибір автомобільних глушників, так що у автолюбителів просто розбігаються очі. Хочемо порекомендувати замовити   глушитель ВАЗ 2109  на сайті по найкращій ціні .

Перед покупкою глушника потрібно знати, що російські і зарубіжні вироби дуже сильно відрізняються. Природно, що наші глушники краще підходять для вітчизняних автомобілів. В першу чергу звертайте на фірму виробника та країну, зазвичай це вказується в сертифікаті, який ви повинні попросити у продавця.

Краще вибирати відому, і добре зарекомендувала себе марку.  Також, зверніть увагу на вагу вироби, чим глушник легше, тим, відповідно, він гірше. На ньому обов’язково повинен бути штамп виробника. Буде дуже добре, якщо на деталі буде не просто паперова наклейка, а втиснутий логотип.

Вибір виходячи з матеріалів.

Глушники розрізняються тим, з якого матеріалу вони зроблені. В якості матеріалів для даних виробів використовуються: аллюминированная сталь, нержавіюча, звичайна (чорна) і аллюмоцинковая сталь. Якщо ви спантеличені тим, як вибрати якісний глушник, який прослужив би вам максимально довго, краще вибрати виріб з аллюминированной сталі. Він гарантовано прослужить вам від трьох до шести років, на відміну від тих, які зроблені зі звичайної сталі. До слова сказати, глушником зі сталі відведено всього лише рік життя. З-за цього в Європі, звичайна сталь вже не використовується у виробництві.

Вироби з аллюмоцинковой сталі мають всі ті ж властивості, що і з аллюминированной. Відрізняються вони лише за кольором. Аллюцинковые глушники мають характерний цинковий колір, тоді як аллюминированные білого кольору.

Рідко можна зустріти у продажу глушники з нержавіючої сталі, так як вони значно дорожче інших, тому, автолюбителі часто роблять вибір не на їх користь. Найчастіше, з нержавійки, роблять оригінальні деталі, а так як їх вартість висока, вони виготовляються на замовлення. Оптимальний варіант – це глушник з аллюминированной стали, тим більше, що це самий популярний вид серед того, що є на прилавках автомагазинів і ринків. Є варіант звернути увагу на спортивні прямоточні глушники. Деякі виробники, такі як APEXi, HKS, Sebring, випускають товари тільки з якісної сталі. Деякі виготовляють з нержавійки тільки задню частину, а сам корпус з аллюминированной сталі.

Також, у продажу можна знайти недорогі вироби з самої звичайної чорної сталі, причому перефарбовані сріблястою фарбою деякими недобросовісними продавцями. Робиться це для того, щоб вони хоча б не заіржавіли до продажу. Так, такі глушники дуже дешеві, але через рік вони прогорять і доведеться купувати новий. Сумнівна економія.

Що потрібно пам’ятати про внутрішній устрій.

Глушники розрізняються за своїм внутрішнім устроєм, а саме: за рівнем звукопоглинання, з влаштування перегородок, улаштування перфорованих труб, за своїм обсягом та наявності другого шару корпусу. Від цих показників залежить шум під час роботи двигуна, відповідність до встановленої на автомобілі вихлопної системи і стійкість до термічних впливів.