Як вибрати трансмисийное масло

7-24-2020

Масло трансмісійне призначається для змащення механізмів автомобіля, які мають зубчасті передачі. Тобто в тих місцях, де режими швидкостей, перепади температур і тиск найбільш високі. Саме тому при виборі трансмісійного масла необхідно в першу чергу звернути увагу на самі пристрої, а вже потім на ціни. Трансмісійне масло повинне володіти термостійкістю, відмінною змазує здатністю, не пінитися і не окислюватися. Також хочемо порекомендувати вибрати   трансмиссионное масло 

Класифікація трансмісійних масел 

Класифікація трансмісійних масел по sae визначає температурно-в’язкісні характеристики продуктів, тобто повідомляє автолюбителю діапазон температур навколишнього середовища, в якому добре змащуються деталі машини під час тривалої роботи при максимальному навантаженні і швидкості. Така класифікація підрозділяє масла на зимовий і літній класи.

Крім того, існують всесезонні масла, вони призначаються для застосування протягом всього року і позначають здвоєним номером. Розшифровуються вони так само як і моторні масла. Є спеціально складені таблиці, в яких наведено ориентировочны діапазони температури навколишнього середовища, при якій забезпечується хороша мастило всіх вузлів. Звичайно, більш вигідно застосовувати таке трансмісійне масло, ціна якого на порядок вище звичайного, але воно того варто.

Вибір мастила

Здійснюючи вибір мастил, необхідно брати за основу інструкцію по експлуатації вашого транспортного засобу. До тих вузлів, для яких застосовуються такі засоби, належать підвіски, шарніри рульового управління.

Робота в екстремальних умовах

Так як на сьогоднішній день масла повинні відповідати всім вимогам сучасних двигунів і техніки, вчені співпрацюють з провідними виробниками авто і працюють над удосконаленням мастильних матеріалів. Таким чином, вони випустили новий продукт – напівсинтетичне трансмісійне масло 75w90 і масло на мінеральній основі 80w90.

Масло 75w90 призначається для застосування на протязі всього сезону в коробках передач легкових і вантажних автомобілів, позашляховиків. Воно ідеально підійде для задньопривідних, передньопривідних і повнопривідних автомобілів будь-якої марки. А трансмісійне масло 80w90 призначається для всесезонного використання в провідних мостах, механічних коробках передач позашляховиків і інших автомобілів. Воно також добре підходить для автомобілів з заднім, переднім і повним приводом.