Як вибрати якісні кросівки?

4-9-2020

Вирушаючи за покупками, ми розраховуємо, що придбана річ буде служити нам і радувати нас досить довго. Хочемо порекомендувати вибрати женские кроссовки Адидас

Але, на жаль, далеко не завжди ми отримуємо те, що хочемо. Неякісного товару на прилавках наших магазинів дуже багато і на перший, поверхневий погляд визначити дійсно хорошу річ буває вкрай складно. Але є деякі універсальні правила, яким повинна відповідати якісна річ. І сьогодні ми поговоримо саме про такі правила щодо кросівок.

Знання цих аксіом вбереже Вас від придбання взуття, термін служби якої закінчиться, буквально, через місяць після покупки, яка вже через день буде виглядати як торішня.

На що ж треба звернути увагу, вибираючи кросівки?

  • По-перше, хороші кросівки завжди легкі, якщо ви тримаєте в руках важку взуття, можете бути впевнені, що вона не просто буде незручна в процесі носіння, але і зашкодить здоров’ю.
  • По-друге, нога в кросівках повинна «дихати», тому хоча б зсередини якісні кросівки виготовляються з натуральних матеріалів.
  • По-третє, підошва хороших кросівок повинна бути еластичною і згинатися в строго певному місці, а саме в першій частині, згин, наприклад, по середині підошви призведе до деформації стопи. Підошва якісних кросівок багатошарова, що забезпечує додатковий захист стопи.
  • По-четверте, якість виготовлення кросівок має бути на вищому рівні: шви повинні бути непомітними; машинні стібки рівними, без наповзання один на одного; клей не видно.
  • По-п’яте, носок і п’ята хороших кросівок повинні бути жорсткими і не прогинатися всередину.
  • По-шосте, від шнурівки залежить чи буде Ваша нога сухою в дощову, снігову погоду і чи не порушиться кровообіг. Шнурування з вигляді дірочок не захищає ногу в мокру погоду, тому краще вибрати шнурування у вигляді гачка або D –подібної літери.
  • По-сьоме, устілка якісних кросівок не повинна бути приклеєною, адже в процесі шкарпетки її необхідно періодично просушувати.

Якщо вподобана вам модель відповідає цим вимогам, можете сміливо, без будь-яких сумнівів купувати її, в процесі шкарпетки ви не будете шкодувати про покупку